+90 212 567 91 83

Tarihçe

BERKSAN MAKİNA; 1994 yılında ısıtma - soğutma, doğalgaz, buhar gemi inşaat sektöründe imalat ve malzeme satışı yapmak gayesi ile şuanda faaliyet gösterdiği adresinde kurulmuştur.

Sektördeki konumunu iş kalitesi ve Pazar payını araştırma ve üretim kabiliyetini arttırıp sağlamlaştırdıktan sonra bu tecrübesini uluslar arası alana yaymayı hedeflemiş bir firma  olmuştur. Üretimini ve Satışını yapmakta olduğumuz seçkin markalar altındaki ürünlerin satışında müşteri odaklı ve sorumluluk sahibi ticari başarıyı devam ettirmek. İşimizi ahlaki değerlere uygun olarak yürüterek , topluma ve çevreye karşı sorumluluklarımızı yerine getirmedeki liderliğimizi göstermek. Çalışma ortamımız; güvenli ve verimli olmasını sağlayarak , adil tutum, ekip çalışması, açık iletişim, kişisel güvenilirlik ve gelişme olanakları tanımak. Gelenek ve kültürünü en iyi şekilde sürdürmektir…

BM GROUP’ un İnsan Kaynakları Politikası; çalışanlarımızın gurur duyacağı ve yürekten bağlı olacağı bir şirket olmak. Çalışanlarımızın BM GROUP’ ta politika ve kültürel geçmişlerinden bağımsız olarak , bilgi ve becerilerine göre katılımcı olmak, öğrenmek , gelişmek ve ilerleme kaydetmek için fırsat bulmalarını sağlamak. Başarıdan ve dostluktan , dengeli kişisel ve profesyonel yaşamdan tatmin olarak , işimiz için çaba sarf ederken keyif alarak çalışma düzeni kurmak . Gelecekte olmasını istediğimiz UNİ-BOX için var olan temeller üzerine katkıda bulunmak. Yaratıcılığı teşvik ederek ödüllendirmek. Şirketimizin gelenek ve kültürünü en iyi şekilde sürdürmek olarak belirlenmektedir.

BM GROUP’ un Kalite felsefesi ; Müşteri ve Çalışan memnuniyetini sağlamak temel hedefleri doğrultusunda, Ulusal ve Uluslar arası ürün ve kalite standartlarına uygun üretimi sürekli olarak gerçekleştirerek, tüm faaliyetlerde birlikte ve ortak çalışmayı, sürekli iyileştirme ve sürekli gelişmeyi sağlayabilmektir.

Üretimden pazarlama ve satışa kadar her konuda daha kaliteli hizmet için kurulan organizasyonumuz, değişen koşullara hızla uyum gösteren dinamik yapısı ile mutlak müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Stratejik Hedeflerimiz Öz kaynaklarını en az %12 karlılık sağlayarak ve hisse değerini artırarak her yıl ortalama % 14 oranında büyümek, · “Tüketiciye en yakın topluluk” temasına uygun olan, iddialı ve uluslararası rekabet gücüne sahip olduğu sektörlere odaklanmak, · Bulunduğu sektörlerde lider olmak, · Faaliyet gösterdiği sektörlerde marka gücünü artırmak için çaba sarf etmekteyiz.